1. závod LOKO MTB Cup 2016 je za námi

17.04.2016 19:41
Jeden závodník chyběl do rovné 100 startujících na 1. závodu LOKO MTB Cup 2016. Kromě rakovnických závodníků a závodníků z přilehlých vesnic či měst jsme mohli na trati povzbuzovat členy celkem 15ti cyklistických týmů jako je Bikeclinic Junior Team, CK SPORT BERAN Chrást, Ráj kol Kladno, Dukla Praha a další (viz. výsledková listina). Nejvíc závodníků jsme viděli v kategoriích Skoro žáci (12) a Nejmladší žáci (11). Nemálo závodníků bylo i v dívčích kategorií Skoro žákyně a Mladší žákyně (9). Byli i tací, kterým nestačil závod ve své věkové kategorii a změřili své síly se závodníky o kategorii staršími a to ještě navíc s velmi pěkným výsledkem. Koláčkem v cíli, upečeným pekařstvím Špáňa, nepohrdl snad žádný ze zúčastněných a občerstvení, zajištěné Penzionem/Party stany Šéba přišlo všem také vhod.
Jen toho deště mohlo být méně. Snad každý se s ním při svém závodě musel potýkat. Někteří méně a někteří více. Přesto, že mokré kořeny, klády i asfalt pěkně kloužou, nebyla lékařská služba, která byla po celou dobu přítomna, využita. Horká vana v teple domova přišla ale vhod asi všem, kteří dnes s námi v Rakovníku na Jíláku byli. Výsledky naleznete na stránkách www.cklokorakovnik.cz a fotogalerie bude postupně doplňována. Všem děkujeme za účast. Byl to sice deštivý, ale přesto fajn den strávený s příznivci cyklistiky. Budeme se těšit na další setkání s vámi ať už u nás 8.5.2016 na 2. závodě LOKO MTB Cup, který je současně i 4. závodem Plzeňské Amatérské ligy Becker Cup nebo na některých jiných závodech.