Milý bikere, Milá bikerko

Máš rád(a) kolo a chtěla by si se stát členem naší party Lokáčků? Budeme rádi, když se přijdeš na nás podívat a zkusit to s námi!

A pokud se ti po 4 zkušebních trénincích bude s námi líbit, již nebude nic bránit tomu, stát se členem klubu CK LOKO Rakovník a být jedním z „Lokáčků“!

Společně si pak budeme užívat nejen tréninky na kole, ale i spoustu zábavy při našich akcích a soustředěních.

V letní sezóně se budeme vídat 2x v týdnu na kole, kde se při trénincích naučíš bezvadně ovládat své kolo. Na kole tě pak nezastaví ani ostré zatáčky, rokle či dropy a klády. Budeš si umět poradit s kdejakým sjezdem a výjezdem. Ale vše pěkně postupně.

V zimě pak vyměníme kolo za tělocvičnu, kde si společně užijeme běhání, opičí dráhy, cvičení na různých nářadích i základy gymnastiky a až budeš starší i důslednou fyzickou přípravu. Každopádně už od začátku začneme do cvičení zařazovat i kompenzační prvky.

Máš ještě i jiný sport a chceš se věnovat i jemu? Vůbec nevadí, naopak je to jen dobře! Vždy se domluvíme, který trénink budeš s námi a který strávíš jinou aktivitou.

Většina tvých nových kamarádů z našeho klubu ráda závodí, ale jsou i tací, kteří atmosféru závodů nevyhledávají. Bude jen na tobě, jak se rozhodneš. Rozhodneš-li se zkusit závody, naši trenéři ti vždy doporučí, kterým závodem začít. Na závodě ti pak budou oporou, projedou s tebou trať a poradí ideální stopu i taktiku. A co hlavně, budou ti spolu s ostatními Lokáčky FANDIT!

Těší se na tebe všichni Lokáčči!

 

A teď pár slov pro tvoje rodiče…..

Milí rodiče,

S dětmi trénujeme již pár let a myslím, že se nám daří z nich vychovávat cyklistické nadšence! To dokládá skutečnost, že většina ze zakládajících členů s námi stále zůstává a cyklistice se věnují naplno.

Veškerou trenérskou činnost zaštituje Robert Dobrý. Ten se cyklistice věnuje od svých dětských let a má velké zkušenosti jak s trénováním, tak i závodní cyklistikou.

Jeho pravou rukou jsou Monika Dobrá, která se kromě tréninků stará i o veškerou administrativu klubu a dále Jakub Rajs, Martin Rek a Magdalena Černá.

Děti jsou trenéry vždy rozděleny do skupin dle jejich momentální schopnosti ovládání kola a fyzické zdatnosti, aby si trénink co nejvíce užili a byl jim přínosem! Tak jak se děti posouvají dopředu mohou být průběžně přesouvány do jiných skupin.

Pro snadnější komunikaci je využíváno aplikace WhatsApp, kde jsou vytvořeny skupiny dle jednotlivých tréninkových skupin. Do těchto skupin jsou zasílány upřesňující informace. Rádi bychom vás požádali o zasílání omluv z tréninku vždy právě do těchto tréninkových whatsppových skupin, tak aby se tyto informace dostali k příslušným trenérům

Pro potvrzení členství vašeho syna/dcery vás prosím o vyplnění a podepsání „Příhlášky“ a souhlasu GDPR. To je nutno vyplnit jak pro náš klub CK LOKO Rakovník, tak i pro TJ Lokomotivu Rakovník, jejíž jsme členem.

Výše členských příspěvků je stanovena na 2.000,-Kč za kalendářní rok. Splatných buď v celé výši nejdéle do 28.2.daného kalendářního roku, nebo za pololetí. I. Pololetí, leden – červen, 1.000,-Kč splatných do 28.2. daného kalendářního roku a II. Pololetí, červenec -prosinec, 1.000,-Kč splatných do 30.7. daného kalendářního roku. Pokud jste k nám nastoupili v průběhu jednoho z pololetí, zůstává výše příspěvků na dané pololetí stejná.

Věříme, že se vám i vaší dceři/vašemu synovi bude s námi líbit!

Tým CK LOKO Rakovník